K-CAARA VAIHTOAUTOT YHTEYSTIEDOT

Caara.fi Hallinnointi

K Caara Oy
Tikkurilantie 123, 01530 Vantaa

Y-Tunnus: 1900190-0
Puh.

KÄYNTIOSOITTEET

K-Caara Espoo Audi Center

Myynti: 010 5333 504
Haltilanniitty 6, 02200 Espoo

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 3504

MYYJÄT

Automyyjä, vaihtoautot

Niko Räsänen

+358 50 390 5400

niko.rasanen@k-caara.fi

Automyyjä, vaihtoautot

Lauri Tukiainen

+358 40 528 8727

lauri.tukiainen@k-caara.fi

Automyyjä, vaihtoautot

Tero Hoffren

+358 50 390 5237

tero.hoffren@k-caara.fi

Hinnoittelija

Jari Leppänen

+358 40 546 0551

jari.leppanen@audicenter.fi

Automyyjä, vaihtoautot

Janne Tiittanen

+358 50 390 5415

janne.tiittanen@k-caara.fi

Myyntipäällikkö

Jere Lahti

+358 50 390 5299

jere.lahti@caara.fi

K-Caara Espoo Vaihtoautot

Myynti: 010 5333 430
Kuitinmäentie 29, 02240 Espoo

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 5333 430

MYYJÄT

Vaihtoautomyyjä

Lauri Tukiainen

+358 40 528 8727

lauri.tukiainen@k-caara.fi

Vaihtoautomyyjä

Janne Tiittanen

+358 50 390 5415

janne.tiittanen@k-caara.fi

Vaihtoautomyyjä

Niko Räsänen

+358 50 390 5400

niko.rasanen@k-caara.fi

Vaihtoautomyyjä

Tero Hoffrén

+358 50 390 5237

tero.hoffren@k-caara.fi

Hinnoittelija

Jari Leppänen

+358 40 546 0551

jari.leppanen@audicenter.fi

Myyntipäällikkö

Jere Lahti

+358 50 390 5299

jere.lahti@k-caara.fi

K-Caara Forssa

Myynti: 10 533 2310
Aukeentie 2, 30100 Forssa

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

0105332310

K-Caara Helsinki

Myynti: 010 5333 260
Mekaanikonkatu 10, 00880 Helsinki

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

0105333260

MA-PE 08.00-18.00

LA-LA 10.00-15.00

MYYJÄT

automyyjä, vaihtoautot

Harri Heinonen

+358 50 390 5485

harri.heinonen@k-caara.fi

automyyjä, hyötyajoneuvot

Mikael Hirn

+358 50 390 5325

mikael.hirn@volkswagencenter.fi

automyyjä, vaihtoautot

Leonid Pelevine

+358 50 390 5332

leonid.pelevine@k-caara.fi

automyyjä, vaihtoautot

Jonne Pajo

+3585 03 977 166

jonne.pajo@k-caara.fi

automyyjä, vaihtoautot

Jan Jussi-Pekka

+358 50 462 8988

jan.jussi-pekka@k-caara.fi

automyyjä, vaihtoautot

Petri Nurmi

+358 50 390 5253

petri.nurmi@k-caara.fi

automyyjä, vaihtoautot

Riku Vertanen

+358 50 390 5335

riku.vertanen@k-caara.fi

automyyjä, vaihtoautot

Tero Räsänen

+358 50 390 5286

tero.rasanen@k-caara.fi

myyntipäällikkö, vaihtoautot

Marko Leivo

+358 50 529 3730

marko.leivo@k-caara.fi

K-Caara Huittinen

Myynti: 010 533 2340
Korkeakoskentie 75, 32700 Huittinen

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

0105332340

MYYJÄT

Automyyjä

Ville Leikkanen

+358 44 560 1683

ville.leikkanen@kesko.fi

Automyyjä

Terhi Niemenmaa

+3580 44 560 1684

terhi.niemenmaa@kesko.fi

Myyntipäällikkö

Marko Solkinen

+3580 44 560 1685

marko.solkinen@kesko.fi

Autotalonjohtaja

Tommi Setälä

+358 44 560 1681

tommi.setala@kesko.fi

K-Caara Hyvinkää

Myynti: 010 533 1950
Veikkarinkatu 7, 05840 Hyvinkää

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 1950

MYYJÄT

automyyjä, hyötyautot

Arto Sailio

+358 40 521 0017

arto.sailio@k-caara.fi

Automyyjä, vaihtoautot

Janne Siukonen

+358 50 302 1092

janne.siukonen@k-caara.fi

Automyyjä, vaihtoautot

Janne Nousiainen

+358 50 347 7536

janne.nousiainen@k-caara.fi

Automyyjä, vaihtoautot

Petri Sormunen

+358 50 388 4138

petri.sormunen@k-caara.fi

Automyyjä, vaihtoautot

Mikko Kananen

+358 50 502 8188

mikko.j.kananen@k-caara.fi

Myyntipäällikkö

Antti Marjakoski

+358 50 439 9330

antti.marjakoski@k-caara.fi

K-Caara Hämeenlinna

Myynti: 010 533 2020
Tampereentie 169, 13600 Hämeenlinna

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 2020

MYYJÄT

Automyyjä

Joni Haapamäki

+358 50 358 0726

joni.haapamaki@k-caara.fi

Automyyjä

Jukka-Pekka Kaarenoja

+358 50 302 7714

jukka-pekka.kaarenoja@k-caara.fi

Myyntipäällikkö

Marko Ahonen

+358 50 403 6568

marko.ahonen@volkswagencenter.fi

K-Caara Joensuu

Myynti: 010 533 2070
Voimatie 16, 80100 Joensuu

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 2070

MYYJÄT

Vaihtoautomyyjä

Eero Rytkönen

+358 50 341 0651

eero.rytkonen@k-caara.fi

Vaihtoautomyyjä

Jarmo Savolainen

+358 50 526 5595

jarmo.savolainen@k-caara.fi

Myyntipäällikkö vaihtoautot

Pekka Nupponen

+358 50 373 1061

pekka.nupponen@k-caara.fi

K-Caara Kotka

Myynti: 010 533 2560
Ristinkalliontie 41, 48770 Kotka

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 2560

MA-PE 09.00-17.00

LA 10.00-14.00

MYYJÄT

Automyyjä

Jari Tohmo

+358 50 565 9084

jari.tohmo@kesko.fi

Automyyjä

Roy Suni

+358 50 409 3896

roy.suni@kesko.fi

Automyyjä

Niklas Hjelt

+358 50 313 4427

niklas.hjelt@kesko.fi

Tuotevastaava - Volkswagen, hyötyautot

Sammy Malinen

+358 44 099 9240

sammy.malinen@kesko.fi

Myyntipäällikkö

Janne Koskela

+358 50 583 6600

janne.koskela@kesko.fi

K-Caara Kouvola

Myynti: 010 533 2420
Taitajantie 4, 45100 Kouvola

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 5332420

MA-PE 09.00-17.00

LA 10.00-14.00 Kesälauantaisin suljettu.

MYYJÄT

Vaihtoautomyyjä

Timo Ronkainen

+358 50 353 3555

timo.ronkainen@kesko.fi

Vaihtoautomyyjä

Marko Suokas

+358 50 -44 89612

marko.suokas@k-caara.fi

Myyntipäällikkö

Pekka Hentunen

+358 40 831 3486

pekka.hentunen@kesko.fi

VW-tuotepäällikkö

Arto Piira

+358 50 010 4019

arto.piira@kesko.fi

Tuotepäällikkö VW-hyötyautot

Harri Heikkilä

+358 50 591 6737

harri.heikkila@kesko.fi

K-Caara Kuopio

Myynti: 010 533 2240
Leväsentie 33, 70780 Kuopio

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 2240

MA-PE 09.00-18.00

LA 10.00-15.00

MYYJÄT

Automyyjä

Rami Meklin

+358 50 380 8713

rami.meklin@kesko.fi

Automyyjä

Matti-Pekka Hujanen

+358 50 407 4172

matti-pekka.hujanen@kesko.fi

Automyyjä

Kari Hulanmäki

+358 50 380 8710

kari.hulanmaki@kesko.fi

Myyntipäällikkö

Ilkka Heikkinen

+358 50 502 8022

ilkka.heikkinen@kesko.fi

K-Caara Lahti

Myynti: 010 533 2150
Ajokatu 261, 15610 Lahti

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 2150

MA-PE 09.00-18.00

LA 10.00-15.00

MYYJÄT

Vaihtoautomyyjä

Timo Halme

+358 50 357 4221

timo.halme@kesko.fi

Vaihtoautomyyjä

Aki Salminen

+358 50 058 0306

aki.salminen@kesko.fi

Vaihtoautomyyjä

Kauri Martiskainen

+358 50 544 4103

kauri.martiskainen@kesko.fi

vaihtoautopäällikkö

Juha Paajanen

+358 45 126 9500

juha.paajanen@kesko.fi

K-Caara Lappeenranta

Myynti: 010 533 2480
Myllymäenkatu 6, 53550 Lappeenranta

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 2480

MA-PE 09.00-17.00

LA 10.00-14.00 Kesälauantaisin suljettu.

MYYJÄT

Vaihtoautomyyjä

Hannu Pesu

+358 50 435 5636

hannu.pesu@kesko.fi

HYA-myyjä

Kari Rummukainen

+358 50 591 5775

kari.rummukainen@kesko.fi

VW-henkilöautot

Kai Temonen

+358 40 017 6191

kai.temonen@kesko.fi

Automyyjä-Seat

Marko Hämäläinen

+358 50 528 1878

marko.hamalainen@kesko.fi

Vaihtoautomyyjä

Tomi Nykänen

+358 40 540 2178

tomi.nykanen@kesko.fi

VW-henkilöautot

Antti Sarén

+358 40 733 9125

antti.saren@kesko.fi

Automyyjä - Audi

Henna Lähde

+358 50 572 5223

henna.lahde@kesko.fi

Automyyjä-Seat ja Vaihtoautot

Jari Muukkonen

+358 50 390 5501

jari.muukkonen@kesko.fi

K-Caara Tampere

Myynti: 010 533 1870
Hatanpään valtatie 42, 33900 Tampere

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 1870

MA-PE 09.00-18.00

LA 10.00-15.00

MYYJÄT

Automyyjä Hyötyautot

Paavo Puomila

+358 50 445 5085

paavo.puomila@volkswagencenter.fi

Automyyjä Vaihtoautot

Esa Järvinen

+358 50 445 5043

esa.jarvinen@k-caara.fi

Automyyjä Vaihtoautot

Eero Lepistö

+358 50 522 1522

eero.lepisto@k-caara.fi

Automyyjä, Hyötyautot

Jani Tanhuanpää

+358 50 445 5084

jani.tanhuanpaa@volkswagencenter.fi

Automyyjä Hyötyautot

Aki Huhtala

+358 50 445 5082

aki.huhtala@volkswagencenter.fi

Automyyjä Vaihtoautot

Olli Mannila

+358 50 502 8010

olli.mannila@k-caara.fi

Vaihtoautopäällikkö

Petri Lahtinen

+358 50 502 8140

petri.lahtinen@k-caara.fi

HYA Myyntipäällikkö

Ismo Hytti

+3580 50 502 8180

ismo.hytti@volkswagencenter.fi

K-Caara Tikkurila Outlet

Myynti: 010 533 3360
Aamuruskontie 6, 00750 Helsinki

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

MYYJÄT

automyyjä, Outlet

Seppo Aalto

+358 50 388 9890

seppo.aalto@k-caara.fi

automyyjä, Outlet

Marko Korhonen

+358 50 390 5368

marko.korhonen@caara.fi

automyyjä, Outlet

Jani Salin

+358 50 390 5577

jani.salin@caara.fi

automyyjä, Outlet

Lasse Laiti

+358 50 390 5278

lasse.laiti@caara.fi

myyntipäällikkö

Jesse Ekström

+358 50 390 5273

jesse.ekstrom@caara.fi

K-Caara Turku

Myynti: 010 533 3100
Rieskalähteentie 89, 20300 Turku

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 5333 100

MA-PE 09.00-18.00

LA-LA 10.00-15.00

MYYJÄT

Vaihtoautomyyjä

Erkka Soisalo

+358 40 544 8968

erkka.soisalo@k-caara.fi

Vaihtoautomyyjä

Jukka Nordström

+358 40 455 8893

jukka.nordstrom@k-caara.fi

Vaihtoautomyyjä

Mikko Jussila

+358 40 555 5779

mikko.jussila@k-caara.fi

Vaihtoautomyyjä

Timo-Pekka Lehtonen

+358 40 767 9159

timo-pekka.lehtonen@k-caara.fi

Vaihtoautomyyjä

Joel Karhu

+358 50 571 5655

joel.karhu@k-caara.fi

vaihtoautomyyjä

Mio Suominen

+358 40 048 9413

mio.suominen@k-caara.fi

Myyntipäällikkö, vaihtoautot

Ville Mäkinen

ville.makinen@k-caara.fi

K-Caara Vantaa Airport

Myynti: 010 5333 660
Kiitoradantie 2, 01530 Vantaa

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 5333 600

MYYJÄT

Automyyjä, vaihtoautot

Jarkko Patama

+358 50 390 5280

jarkko.patama@k-caara.fi

Automyyjä, vaihtoautot

Risto Vikström

+358 40 523 1101

risto.vikstrom@k-caara.fi

Automyyjä, vaihtoautot

Aki Raivio

+358 50 390 5468

aki.raivio@k-caara.fi

Hinnoittelija

Jani Pauri

+358 50 390 5322

jani.pauri@k-caara.fi

Automyyjä, vaihtoautot

Jaakko Timonen

+358 50 388 9949

jaakko.timonen@k-caara.fi

Automyyjä, vaihtoautot

Pertti Litmanen

+358 50 390 5386

pertti.litmanen@k-caara.fi

Myyntipäällikkö, vaihtoautot

Jesse Ekström

+358 50 390 5273

jesse.ekstrom@k-caara.fi

Kuinka K-Caara toimii?

Sivusto käyttää evästeitä, jotta se voisi palvella sinua paremmin. Hyväksyt evästeiden käytön jatkamalla sivuston selaamista.
Voit koska tahansa estää evästeiden käytön selaimen asetuksista.