K-CAARA VAIHTOAUTOT YHTEYSTIEDOT

Caara.fi Hallinnointi

K Caara Oy
Tikkurilantie 123, 01530 Vantaa

Y-Tunnus: 1900190-0
Puh.

KÄYNTIOSOITTEET

K-Caara Airport

Myynti: 010 5333 660
Tikkurilantie 123, 01530 Vantaa

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 5333 660

MA-PE 08.00-18.00

LA-LA 10.00-15.00

MYYJÄT

myyntiavustaja, käytetyt autot

Niklas Engberg

+358 50 566 6021

niklas.engberg@kesko.fi

automyyjä, käytetyt autot

Lasse Laiti

+358 50 390 5278

lasse.laiti@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot LOMALLA

Petri Nurmi

+358 50 390 5253

petri.nurmi@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Risto Vikström

+358 40 523 1101

risto.vikstrom@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Pertti Litmanen

+358 50 390 5386

pertti.litmanen@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot LOMALLA

Tom Hofmeister

+358 50 432 6639

tom.hofmeister@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Jaakko Timonen

+358 50 388 9949

jaakko.timonen@k-caara.fi

myyntipäällikkö, käytetyt autot LOMALLA

Jesse Ekström

+358 50 390 5273

jesse.ekstrom@k-caara.fi

K-Caara Espoo Audi Center

Myynti: 010 5333 504
Haltilanniitty 6, 02200 Espoo

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 3504

MA-PE 08.00-18.00

LA-LA 10.00-15.00

MYYJÄT

automyyjä, vaihtoautot

Lauri Tukiainen

+358 40 528 8727

lauri.tukiainen@k-caara.fi

automyyjä, vaihtoautot

Tero Hoffren

+358 50 390 5237

tero.hoffren@k-caara.fi

K-Caara Espoo Vaihtoautot

Myynti: 010 5333 430
Kuitinmäentie 29, 02240 Espoo

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 5333 430

MA-PE 09.00-18.00

LA-LA 10.00-15.00

MYYJÄT

automyyjä, vaihtoautot

Niko Räsänen

+358 50 390 5400

niko.rasanen@k-caara.fi

automyyjä, vaihtoautot

Tero Hoffrén

+358 50 390 5237

tero.hoffren@k-caara.fi

automyyjä, vaihtoautot

Marko Korhonen

+358 50 390 5368

marko.korhonen@k-caara.fi

automyyjä, vaihtoautot

Jarkko Huolman

+358 40 060 4311

Jarkko.Huolman@k-caara.fi

automyyjä, vaihtoautot

Lauri Tukiainen

+358 40 528 8727

lauri.tukiainen@k-caara.fi

myyntipäällikkö, vaihtoautot

Jere Lahti

+358 50 390 5299

jere.lahti@k-caara.fi

K-Caara Forssa

Myynti: 010 533 2310
Aukeentie 2, 30100 Forssa

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

0105332310

MA-PE 09.00-17.00

LA-LA Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021 Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021

MYYJÄT

Automyyjä

Petri Honkala

+358 45 214 1624

petri.honkala@kesko.fi

Automyyjä

Susanna Viljas

+358 50 336 2982

susanna.viljas@k-caara.fi

Tuotepäällikkö / Automyyjä

Jouni Lounas

+3584 45 601 682

jouni.lounas@k-caara.fi

K-Caara Helsinki

Myynti: 010 5333 260
Mekaanikonkatu 10, 00880 Helsinki

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

0105333260

MA-PE 08.00-18.00

LA-LA 10.00-15.00

MYYJÄT

automyyjä, käytetyt autot

Riku Vertanen

+358 50 390 5335

riku.vertanen@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Jan Jussi-Pekka

+358 50 462 8988

jan.jussi-pekka@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Harri Heinonen

+358 50 390 5485

harri.heinonen@k-caara.fi

automyyjä, hyötyajoneuvot

Mikael Hirn

+358 50 390 5325

mikael.hirn@volkswagencenter.fi

automyyjä, käytetyt autot

Elias Salminen

+358 50 528 3179

elias.salminen@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Tero Räsänen

+358 50 390 5286

tero.rasanen@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Jonne Pajo

+3585 03 977 166

jonne.pajo@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Leonid Pelevine

+358 50 390 5332

leonid.pelevine@k-caara.fi

myyntipäällikkö, käytetyt autot

Marko Leivo

+358 50 529 3730

marko.leivo@k-caara.fi

K-Caara Huittinen

Myynti: 010 533 2340
Korkeakoskentie 75, 32700 Huittinen

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

0105332340

MA-PE 09.00-17.00

LA-LA Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021 Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021

MYYJÄT

Automyyjä

Sauli Knuutila

+3580 50 56 87357

sauli.knuutila@kesko.fi

Automyyjä

Terhi Niemenmaa

+3580 44 560 1684

terhi.niemenmaa@kesko.fi

Automyyjä

Riku Keljo

+3580 44 560 1686

riku.keljo@kesko.fi

Automyyjä

Ville Leikkanen

+358 44 560 1683

ville.leikkanen@kesko.fi

myyntipäällikkö, Hyötyautot

Tommi Setälä

+358 44 560 1681

tommi.setala@kesko.fi

myyntipäällikkö, käytetyt autot

Marko Solkinen

+3580 44 560 1685

marko.solkinen@kesko.fi

K-Caara Hyvinkää

Myynti: 010 533 1950
Veikkarinkatu 7, 05840 Hyvinkää

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 1950

MA-PE 09.00-17.00

LA-LA Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021 Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021

MYYJÄT

automyyjä, käytetyt autot

Juha Räty

+358 50 596 6756

juha.raty@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Janne Siukonen

+358 50 302 1092

janne.siukonen@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Tarmo Pulkkinen

+358 50 307 1339

tarmo.pulkkinen@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Petri Sormunen

+358 50 388 4138

petri.sormunen@k-caara.fi

myyntipäällikkö, käytetyt autot

Jarkko Patama

+358 50 390 5280

jarkko.patama@k-caara.fi

K-Caara Hämeenlinna

Myynti: 010 533 2020
Tampereentie 169, 13600 Hämeenlinna

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 2020

MA-PE 09.00-17.00

LA-LA Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021 Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021

MYYJÄT

automyyjä, käytetyt autot

Aki Virtanen

+358 50 502 8134

aki.virtanen@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Joni Haapamäki

+358 50 358 0726

joni.haapamaki@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Jukka-Pekka Kaarenoja

+358 50 302 7714

jukka-pekka.kaarenoja@k-caara.fi

automyyjä, hyötyautot

Lassi Kuosmanen

+358 50 307 1322

lassi.kuosmanen@volkswagencenter.fi

myyntipäällikkö, käytetyt autot

Jarkko Patama

+3585 03 905 280

jarkko.patama@kesko.fi

K-Caara Joensuu

Myynti: 010 533 2070
Voimatie 16, 80100 Joensuu

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 2070

MA-PE 09.00-17.00

LA-LA Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021 Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021

MYYJÄT

Hinnoittelija, käytetyt autot

Pekka Nupponen

+358 50 373 1061

pekka.nupponen@k-caara.fi

Automyyjä, käytetyt autot

Timo Turunen

+3585 0 390 5515

timo.a.turunen@k-caara.fi

Automyyjä, Volkswagen hyötyautot

Aatu Mononen

+3585 0 390 5510

aatu.mononen@k-caara.fi

Automyyjä, käytetyt autot

Jarmo Savolainen

+358 50 526 5595

jarmo.savolainen@k-caara.fi

Automyyjä, käytetyt autot

Heikki Utriainen

+3585 0 339 4263

heikki.utriainen@k-caara.fi

K-Caara Kotka

Myynti: 010 533 2560
Ristinkalliontie 41, 48770 Kotka

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 2560

MA-PE 09.00-17.00

LA-LA Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021 Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021

MYYJÄT

automyyjä, Volkswagen

Jari Tohmo

+358 50 565 9084

jari.tohmo@kesko.fi

automyyjä, VW Henkilö-autot

Roy Suni

+358 50 409 3896

roy.suni@kesko.fi

automyyjä, käytetyt autot

Antti Mielonen

+358 50 502 0379

antti.mielonen@kesko.fi

tuotepäällikkö, Volkswagen ja HYA

Sammy Malinen

+358 44 099 9240

sammy.malinen@kesko.fi

myyntipäällikkö, käytetyt autot

Janne Virtanen

+358 50 59 04255

janne.virtanen@kesko.fi

K-Caara Kouvola

Myynti: 010 533 2420
Taitajantie 4, 45100 Kouvola

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 5332420

MA-PE 09.00-17.00

LA-LA Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021 Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021

MYYJÄT

automyyjä, Seat

Paavo Pollari

+3580 50 477 6086

paavo.pollari@kesko.fi

automyyjä, vaihtoautot

Timo Ronkainen

+358 50 353 3555

timo.ronkainen@k-caara.fi

automyyjä, vaihtoautot

Marko Suokas

+358 50 -44 89612

marko.suokas@k-caara.fi

Myyntipäällikkö, käytetyt autot

Janne Virtanen

+358 50 59 04255

janne.virtanen@kesko.fi

tuotepäällikkö, Volkswagen Hyötyautot

Harri Heikkilä

+358 50 591 6737

harri.heikkila@kesko.fi

tuotepäällikkö, Volkswagen

Arto Piira

+358 50 010 4019

arto.piira@kesko.fi

K-Caara Kuopio

Myynti: 010 533 2240
Leväsentie 33, 70780 Kuopio

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 2240

MA-PE 09.00-17.00

LA-LA Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021 Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021

MYYJÄT

Automyyjä, Käytetyt autot

Rami Meklin

+358 50 380 8713

rami.meklin@k-caara.fi

Automyyjä, Käytetyt autot

Kari Hulanmäki

+358 50 380 8710

kari.hulanmaki@k-caara.fi

Automyyjä, Volkswagen

Tero Virtanen

+358 50 390 5258

tero.virtanen@kesko.fi

Automyyjä, Volkswagen

Tomi Siippainen

+358 50 505 7608

tomi.siippainen@kesko.fi

Automyyjä, Seat

Tomi Asikainen

+358 40 504 3917

tomi.asikainen@kesko.fi

Automyyjä, Käytetyt autot

Santtu Koskinen

+358 50 535 8399

santtu.koskinen@k-caara.fi

Automyyjä, Audi

Petteri Vartiainen

+358 50 414 7532

petteri.vartiainen@kesko.fi

Automyyjä, Volkswagen

Sami Kurki

+358 05 038 08712

sami.a.kurki@kesko.fi

Automyyjä, Audi

Jussi Manninen

+358 50 390 5317

jussi.manninen@kesko.fi

Automyyjä, Audi

Sari Röyti

+358 50 406 1368

sari.royti@kesko.fi

Automyyjä, Seat

Pasi Penttinen

+358 44 0 3 44 388

pasi.penttinen@seatcenter.fi

Automyyjä, Käytetyt autot

Jouni Lappalainen

+358 50 533 9362

jouni.lappalainen@k-caara.fi

Myyntipäällikkö, Käytetyt autot

Matti-Pekka Hujanen

+358 50 407 4172

matti-pekka.hujanen@k-caara.fi

Myyntipäällikkö, Volkswagen ja Hyötyautot

Juha Turunen

+358 50 582 0188

juha.turunen@kesko.fi

Myyntipäällikkö, Audi ja Seat

Jonne Blom

+358 50 380 8716

jonne.blom@kesko.fi

Tuotepäällikkö, Hyötyautot

Antti-Ville Pekkalin

+358 50 407 4421

antti-ville.pekkalin@kesko.fi

K-Caara Lahti

Myynti: 010 533 2150
Ajokatu 261, 15610 Lahti

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 2150

MA-PE 09.00-17.00

LA-LA Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021 Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021

MYYJÄT

automyyjä, käytetyt autot

Timo Halme

+358 50 357 4221

timo.halme@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Kauri Martiskainen

+358 50 544 4103

kauri.martiskainen@kesko.fi

automyyjä, käytetyt autot

Antti Immonen

+358 50 53 60537

antti.immonen@k-caara.fi

myyntipäällikkö, käytetyt autot

Ville Laiti

+3585 03 905 214

ville.laiti@k-caara.fi

K-Caara Lappeenranta

Myynti: 010 533 2480
Myllymäenkatu 6, 53550 Lappeenranta

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 2480

MA-PE 09.00-17.00

LA-LA Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021 Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021

MYYJÄT

automyyjä, käytetyt autot

Hannu Pesu

+358 50 435 5636

hannu.pesu@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Tomi Nykänen

+358 40 540 2178

tomi.nykanen@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Kai Temonen

+358 40 017 6191

kai.temonen@kesko.fi

myyntipäällikkö

Anssi Rouhiainen

+358 50 390 5481

anssi.rouhiainen@kesko.fi

Myyntipäällikkö, käytetyt autot

Janne Virtanen

janne.virtanen@kesko.fi

K-Caara Premium Vaihtoautot

Myynti: 010 533 3070
Piispantilantie 2, 02240 Espoo

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 3070

MA-PE 09.00-17.00

MYYJÄT

Sales Advisor

Timo Turunen

+358 40 038 6872

timo.b.turunen@kesko.fi

K-Caara Tampere

Myynti: 010 533 1870
Hatanpään valtatie 42, 33900 Tampere

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 1870

MA-PE 09.00-18.00

LA-LA 10.00-15.00

MYYJÄT

automyyjä, käytetyt autot

Esa Järvinen

+358 50 445 5043

esa.jarvinen@k-caara.fi

automyyjä, Seat

Toni Manninen

+358 50 390 5554

toni.manninen@seatcenter.fi

automyyjä, hyötyajoneuvot

Paavo Puomila

+358 50 445 5085

paavo.puomila@volkswagencenter.fi

automyyjä, hyötyajoneuvot

Jani Tanhuanpää

+358 50 445 5084

jani.tanhuanpaa@volkswagencenter.fi

automyyjä, käytetyt autot

Eero Lepistö

+358 50 522 1522

eero.lepisto@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Ekku Aronvirta

+358 50 408 4922

ekku.aronvirta@k-caara.fi

automyyjä, hyötyajoneuvot

Aki Huhtala

+358 50 445 5082

aki.huhtala@volkswagencenter.fi

automyyjä, käytetyt autot

Olli Mannila

+358 50 502 8010

olli.mannila@k-caara.fi

automyyjä, vaihtoautot

Ilkka Sipiläinen

+358 50 528 2792

ilkka.sipilainen@k-caara.fi

myyntipäällikkö, käytetyt autot

Petri Lahtinen

+358 50 502 8140

petri.lahtinen@k-caara.fi

myyntipäällikkö, hyötyajoneuvot

Ismo Hytti

+3580 50 502 8180

ismo.hytti@volkswagencenter.fi

K-Caara Tikkurila Outlet

Myynti: 010 533 3360
Aamuruskontie 6, 00750 Helsinki

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 533 3360

MA-PE 10.00-18.00

LA-LA Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021 Kesälauantaisin suljettu ajalla 26.6.-7.8.2021

MYYJÄT

automyyjä, käytetyt autot

Jani Salin

+358 50 390 5577

jani.salin@caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Waltteri Virmanen

+358 50 390 5478

waltteri.virmanen@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Seppo Aalto

+358 50 388 9890

seppo.aalto@k-caara.fi

myyntipäällikkö, käytetyt autot

Ville Laiti

ville.laiti@kesko.fi

K-Caara Turku

Myynti: 010 533 3100
Rieskalähteentie 89, 20300 Turku

Kaikki toimipisteen vaihtoautot

SIJAINTI KARTALLA

AUKIOLOAJAT JA YHTEYSTIEDOT

Vaihtoautot

010 5333 100

MA-PE 09.00-18.00

LA-LA 10.00-15.00

MYYJÄT

automyyjä, käytetyt autot

Erkka Soisalo

+358 40 544 8968

erkka.soisalo@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Sofia Söderström

+358 50 407 9611

sofia.soderstrom@k-caara.fi

automyyjä, hyötyautot

Mika Laiho

+358 40 455 8885

mika.laiho@volkswagencenter.fi

automyyjä, käytetyt autot

Mio Suominen

+358 40 048 9413

mio.suominen@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Mikko Jussila

+358 40 555 5779

mikko.jussila@k-caara.fi

automyyjä, hyötyautot

Juha Moisio

+358 40 455 8843

juha.moisio@volkswagencenter.fi

automyyjä, käytetyt autot

Joel Karhu

+358 50 571 5655

joel.karhu@k-caara.fi

automyyjä, käytetyt autot

Kasperi Laiho

kasperi.laiho@kesko.fi

automyyjä, käytetyt autot

Jukka Nordström

+358 40 455 8893

jukka.nordstrom@k-caara.fi

automyyjä, hyötyautot

Petri Suominen

+358 40 022 2234

petri.suominen@volkswagencenter.fi

myyntipäällikkö, käytetyt autot

Ville Mäkinen

+358 10 53 3 3137

ville.makinen@k-caara.fi

Puhelut K Auto Retail Oy:n 010 alkaviin vaihde- ja asiakaspalvelunumeroihin maksavat 8,4 snt/minuutti niin lanka- kuin matkapuhelimesta soitettaessa.

Puhelut K Auto Oy:n 010 alkaviin vaihde- ja alanumeroihin sekä K Auto Retail Oy:n alanumeroihin maksavat 8,35 snt/puhelu + 12,09 snt/minuutti niin lanka- kuin matkapuhelimesta soitettaessa.
Hinnat sisältävät arvonlisäveron 24 %.

K Auto Oy:n ja K Auto Retail Oy:n matkapuhelinnumeroihin soitettaessa puheluveloitus perustuu soittajan oman puhelinliittymän sopimusehtoihin.

Kuinka palvelu toimii?

Puhelut K Auto Retail Oy:n 010 alkaviin vaihde- ja asiakaspalvelunumeroihin maksavat 8,4 snt/minuutti niin lanka- kuin matkapuhelimesta soitettaessa.

Puhelut K Auto Oy:n 010 alkaviin vaihde- ja alanumeroihin sekä K Auto Retail Oy:n alanumeroihin maksavat 8,35 snt/puhelu + 12,09 snt/minuutti niin lanka- kuin matkapuhelimesta soitettaessa.
Hinnat sisältävät arvonlisäveron 24 %.

K Auto Oy:n ja K Auto Retail Oy:n matkapuhelinnumeroihin soitettaessa puheluveloitus perustuu soittajan oman puhelinliittymän sopimusehtoihin.